Witamy na oficjalnej stronie gry Belfedar !

Rozwijajmy wsp√≥łpracę w grupie przez wsp√≥lną zabawę! Nauczmy się przeciwdziałać przemocy i kreatywnie rozwiązywać konflikty.

Belfedar to gra kooperacyjna dostarczająca kompetencji społecznych, propagująca konstruktywną komunikację oraz rozwijanie umiejętności przeciwdziałania konfliktom. Celem gry jest budowanie szacunku do siebie, rozw√≥j kreatywnego wyrażania własnych opinii, wyrażanie i kontrolowanie emocji, słuchanie innych i wsp√≥łdziałanie.
Zadania w grze to działania uczące pozytywnej interakcji, sztuki kreatywnej negocjacji i osiągania kompromis√≥w, wymagające wsp√≥łpracy z innymi z wykorzystaniem r√≥żnego rodzaju aktywności i środk√≥w wyrazu, takich jak gestykulacja, rysunek, gry słowne, pismo, ruch, śpiew. Ta r√≥żnorodność umożliwia każdemu z graczy ćwiczenie własnych talent√≥w i powoduje, że gra jest czystą przyjemnością.

Uciekajcie jak najszybciej z twierdzy Belfedar, ale nie zostawiajcie żadnych wr√≥t zamkniętych. W przeciwnym razie wpadniecie w pułapkę i będziecie straceni na zawsze! Razem weszliście do twierdzy i razem musicie się z¬†niej wydostać albo... razem w niej zgnijecie. Jeśli ktokolwiek z¬†was nie zdoła wyjść¬†albo kt√≥reś wrota pozostaną zamknięte, wszyscy utkniecie tu na wieki. Czy uda wam się otworzyć wszystkie bramy, zanim będzie za p√≥źno? Czy zdołacie opuścić mury twierdzy? Czy dacie radę przedostać się z¬†powrotem do cudownego Kr√≥lestwa Umenii? Nic nie jest pewne...

Wszelkie aktualności dostępne są na oficjalnym blogu gry Belfedar pod adresem: http://blogiceo.nq.pl/belfedar

 
 
© 2013 Fundacja Evens ‚ÄĘ Koncepcja : Christelle Lacour ‚ÄĘ Produkcja : Granna ‚ÄĘ Projekt i ilustracje : Swanski